Projekt bez tytulu 2022 10 27T030019.467

E Sport Academy to pierwsze w Polsce centrum szkoleniowe skupiające swoją uwagę na kształceniu ambitnych graczy oraz rozwijaniu ich kariery e-sportowej. Sprawdź nasze możliwości i dołącz do miejsca, którego warto jest być częścią.

Address

Zygmunta Hubnera 1

Get In Touch

519180973

O Nas

about 2 2
about 2 3
about 2 1
E SPORT ACADEMY

Poznajmy się bliżej

Hej, 
Bardzo dziękuję za zainteresowanie ofertą naszej akademii. Jako główny prowadzący oraz założyciel E SPORT ACADEMY, chciałbym teraz powiedzieć kilka słów o sobie. 

Swoją przygodę e-sportową zacząłem mając 14 lat. Pierwszym e-sportowym tytułem była gra World of Tanks. Grałem na pozycji Field Commander'a (In Game Leader), rywalizując na serwerze z samymi topowymi drużynami na platformach takich jak ESL oraz Faceit, Mapa Globalna. Byłem członkiem klanu drużyn, które co roku znajdowały się w ścisłej czołówce Europy. W tym samym czasie moją odskocznią od wyżej wspomnianego tytułu był Counter Strike Global Offensive, za namową kolegów z klasy. Po roku spędzenia czasu na serwerze ze znajomymi, postanowiłem dołączyć do pierwszej amatorskiej drużyny, dzięki której poznałem czym jest e-sport. Pierwsze turnieje oraz wspólne wyjazdy na eventy skradły moje serce.

 

Do 18 roku życia nie traktowałem gier jako sposobu na życie. Przeprowadzka do stolicy otworzyła mi oczy i dała wiele możliwości. Jedną z nich było objęcie funkcji kapitana sekcji e-sportowej na uczelni Akademii Leona Koźmińskiego. Przez ponad 3 lata uczestniczyłem w rozgrywkach na poziomie akademickim oraz semi-pro. Punktem kulminacyjnym było udostępnienie Gaming House do treningu w dobrze znanej organizacji Pride.gg Brałem czynny udział wraz z drużyną w ligach oraz projektach takich jak: Edu Liga, EAMP, ESA Polska, BGT, Esport Lab, Pirates Esports, ALKET, IMC Liquid, AMWiM oraz wiele innych turniejów rozgrywanych na platformach typu Faceit, ESL, ESEA, ChellengeMe i prywatnych serwerach. Turnieje, które szczególnie zapadły mi w pamięci to EAMP 2019 (Elektroniczne Akademickie Mistrzostwa Polski) na których zająłem 3 miejsce. Turniej odbywał się offline w prestiżowym ośrodku EPC Kinguin. Kolejnym turniejem to rozgrywki LAN Best Gamers Tournament  2019 gdzie zajęliśmy 2. miejsce. W kolejnej edycji tego turnieju brałem udział online ze względu na sytuację epidemiologiczną w 2021 i zająłem 1. Miejsce. Dodatkowo warto pochwalić się następującymi osiągnięciami:

ALKET 2020 -  miejsce 1.

ALKET 2021 -  miejsce 2.

ALKET 2022 -miejsce 1.

AMWiM 2020 -  miejsce 1. (Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza) lokalizacja: liga online.

 

Od 2016 roku analizuje profesjonalne mecze e-sportowe Counter Strike: Global Offensive pod kątem taktycznym. To właśnie w tej dziedzinie czuje się bardzo dobrze. Analiza oraz taktyczne podejście do rozgrywki naturalnie wpisują się w rolę trenera e-sportu. W między czasie pojawił się bardzo świeży tytuł, jakim jest wszystkim dobrze znany Valorant od Riot Games. Swoje umiejętności od początku wersji Beta szlifowałem w doświadczonym zespole, dzięki czemu od razu poznałem drużynową mechanikę gry. Pod koniec studiów realizowałem praktyki studenckie w Esport Spot mieszczącym się na Powiślu oraz Legia Esports School (stadion Legii Warszawa Ulica Łazienkowska). To właśnie te dwa podmioty pomogły mi w dalszej realizacji pasji, która z czasem przekształciła się w ścieżkę zawodową. W Legia Esports School po dziś prowadzę zajęcia e-sportowe. Moją główną dziedziną jest Cs oraz Valorant. Dzięki prowadzeniu zajęć zarówno z dziećmi jak i młodzieżą posiadam unikatowe podejście do podopiecznych. Sam sposób prowadzenia zajęć jest kluczowy, aby uzyskać zamierzony efekt.

 

Dołącz do Akademii
Umiejętności taktyczne
E SPORT ACADEMY 100%
Możliwości korzystnych współprac
E SPORT ACADEMY 100%
Satysfakcja kursantów
E SPORT ACADEMY 100%
quote 1quote 2
0 +
LAT DOŚWIADCZENIA
0
KURSANTÓW
0
PRZEPROWADZONYCH TRENINGÓW
0 %
ZADOWOLONYCH KURSANTÓW
#E-sportacademy.pl

Harmonogram
Zajęć

19:00-21:00

Poniedziałek

Fortnite

10:00-20:00

WTOREK

Lekcje indywidualne

19:00-21:00

Środa

Leage of Legends

19:00-21:00

Czwartek

CS:GO

19:00-21:00

Piątek

Valorant

19:00-21:00

Sobota

CS:GO

10:00-20:00

Niedziela

Lekcje indywidualne

pl_PLPolish